Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0