Movies
Ratings
60 TakenRated ★ 4.0 TakenRated ★ 4.0
 Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0 Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
 X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0 X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
 Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5 Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
 Edge of TomorrowRated ★ 5.0 Edge of TomorrowRated ★ 5.0
 The PianistRated ★ 5.0 The PianistRated ★ 5.0
 The Berlin FileRated ★ 4.0 The Berlin FileRated ★ 4.0
 DeadpoolRated ★ 3.5 DeadpoolRated ★ 3.5
 Jail BreakersRated ★ 4.5 Jail BreakersRated ★ 4.5
 The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0 The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
 The Man from NowhereRated ★ 5.0 The Man from NowhereRated ★ 5.0
 AssassinationRated ★ 3.5 AssassinationRated ★ 3.5
 The ThievesRated ★ 5.0 The ThievesRated ★ 5.0
 Secretly, GreatlyRated ★ 4.5 Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
 Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0 Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
 Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5 Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
 VeteranRated ★ 4.5 VeteranRated ★ 4.5
 Captain America: Civil WarRated ★ 4.0 Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
 Slumdog MillionaireRated ★ 5.0 Slumdog MillionaireRated ★ 5.0