Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
As Far As My Feet Will Carry MeRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 1.5
AIMYON TOUR 2020 "MEAT MEET" IN SAITAMA SUPER ARENARated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 2.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5