Series
Ratings
62- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 2.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 2.0
Ugly AlertRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
Glamorous TemptationRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 5.0
Marriage ContractRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0