Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 2.5
ExitRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5