Movies
Ratings
52
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5