Titles you rated
New HeartRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
BigRated ★ 1.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0