Titles you rated
- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0