Titles you rated
The DescentRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
99 HomesRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.0
CartRated ★ 2.0
Escape RoomRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.0
CallRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0