Titles you rated
Promising Young WomanRated ★ 3.0
A Time to KillRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
20 Days in MariupolRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Like FatherRated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Fifty Shades FreedRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Six Triple EightRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0