Series
Ratings
95
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.0
OzarkRated ★ 3.0
OzarkRated ★ 3.0
OzarkRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
BiohackersRated ★ 4.0
BiohackersRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 4.0
ArnoldRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5- Izakaya BottakuriRated ★ 3.0