Titles you rated
GoblinRated ★ 3.0
Asuka High School March!Rated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
My Precious ChildRated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
GiantRated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
HealerRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0