Movies
Ratings
696
Step UpRated ★ 3.0
I WishRated ★ 4.0
Never Ending Peace And LoveRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
The Butcher BoyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Something WildRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5