Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 3.5- Bride of ChuckyRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.5
The BoyRated ★ 1.0
Pat & MatRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 2.5
PsychoRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0