Series
Ratings
35
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Daughters of Bilitis ClubRated ★ 2.0
The Good WifeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0