Series
Ratings
95
I Need RomanceRated ★ 5.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 4.0
Royal FamilyRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
I Do, I DoRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 3.5- Chosun PoliceRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0