Movies
Ratings
20
New WorldRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0