Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 3.5
- Sherlock UncoveredRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0