Movies
Ratings
41
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0