Titles you rated
BargainRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 5.0- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Hideaki Anno: The Final Challenge of EvangelionRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5