Titles you rated
Can You Keep a Secret?Rated ★ 4.0
The Dangers in My HeartRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5
Dagashi KashiRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Black ButlerRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0- AjinRated ★ 4.0
Grandpa and Grandma Turn Young AgainRated ★ 3.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5