Movies
Ratings
390
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
The RainmakerRated ★ 3.0
Ticket to ParadiseRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Cape FearRated ★ 3.5
Training DayRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5