Titles you rated
Anthropocene The Human EpochRated ★ 4.0
The Wandering ChefRated ★ 2.5
City in the WindRated ★ 3.5
Free SoloRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Queen of WalkingRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
A Single RiderRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
PsychoRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 1.5
District 9Rated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.0