Titles you rated
Good DoctorRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0