Movies
Ratings
219
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0