Titles you rated
TransformersRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
Black SwanRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Sector 7Rated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
My WayRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
World War ZRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5