Movies
Ratings
136
Under the SunRated ★ 5.0
Ip Man 3Rated ★ 2.5
Ip Man 4: The FinaleRated ★ 2.5
Dark PhoenixRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.0
IORated ★ 2.0
RampantRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.0
CargoRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0