Titles you rated
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Saiyuki GaidenRated ★ 3.5- Saiyuki Reload BurialRated ★ 2.0
- Saiyuki ReloadRated ★ 2.0
Gensomaden SaiyukiRated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0