Movies
Ratings
78
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0