Titles you rated
The Polar ExpressRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.0
Piranha 3DRated ★ 2.5
King KongRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 3.0