Movies
Ratings
22
Iron ManRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5