Series
Ratings
26
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5