Movies
Ratings
902
FerrariRated ★ 2.0
Ready or NotRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 2.5
The Last King of ScotlandRated ★ 3.5