Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 1.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Triple FrontierRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 1.0
The FallRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 0.5
VenomRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5