Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
To My Star 2: Our Untold StoriesRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0