Titles you rated
The AnarchistsRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 3.5
Once a ThiefRated ★ 3.5
A Moment of RomanceRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
God of GamblersRated ★ 3.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5
The Crying GameRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.5
BeatRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
BoundRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
The UntouchablesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
A Touch of SinRated ★ 4.0