Movies
Ratings
93
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 2.5