Titles you rated
HarbinRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
DogManRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0