Series
Ratings
12- GokusenRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5