Series
Ratings
57- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 4.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
BonesRated ★ 5.0
BonesRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.0
BonesRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
NCIS: New OrleansRated ★ 5.0
NCIS: New OrleansRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0