Titles you rated
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 5.0
Hi My SweetheartRated ★ 2.5
My QueenRated ★ 4.0- Unruly QiaoRated ★ 5.0
To Get HerRated ★ 4.0
Autumn's ConcertoRated ★ 5.0
Just YouRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 4.5
SPEC: ZeroRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 2.5
Once Upon a TimeRated ★ 1.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0