Movies
Ratings
448
AnnihilationRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0