Movies
Ratings
86
Taken 3Rated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0