Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0