Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 1.5
PastaRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5