Movies
Ratings
179
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 1.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0