Titles you rated
What Jennifer DidRated ★ 1.5
Past LivesRated ★ 1.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
ContemptRated ★ 4.5
For Ever MozartRated ★ 4.5
Annie HallRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Hiroshima Mon AmourRated ★ 4.5
Pola XRated ★ 4.5
Origins of the 21st CenturyRated ★ 5.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
C'mon C'monRated ★ 4.0
The Day AfterRated ★ 3.5
Claire's CameraRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 3.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0