Movies
Ratings
151
DerangedRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5