Titles you rated
The Suicide ShopRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 5.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
MontageRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Atashinchi The 3D MovieRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5