Movies
Ratings
671
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Highest 2 LowestRated ★ 2.0
AthenaRated ★ 3.5
NebraskaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
EntergalacticRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Coming to AmericaRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 4.5
Cruel IntentionsRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Summer of ‘21Rated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0